Moda na kontynentalne łóżka MK Foam Koło

Moda na kontynentalne łóżka MK Foam Koło

Artykuł Miesiąca

Kontynentalne łóżka jeszcze kilka lat temu można było spotkać jedynie w pensjonatach i hotelach. W dzisiejszych czasach sytuacja nieco się zmieniła, dlatego też coraz częściej można je spotkać w wyposażeniu mieszkań prywatnych. Dekoratorzy i projektanci coraz częściej stawiają na kontynentalne łóżka MK Foam Koło, dlatego też warto dowiedzieć się o nich nieco więcej.

Jakie największe atuty i minusy?

Największą zaletą łóżek kontynentalnych MK Foam Koło jest nie tylko interesujący design, ale również olbrzymi komfort użytkowania. Dla wielu osób kluczowym atutem będzie również to, że bez żadnego większego problemu można dopasować do nich porządne materace. Łóżka kontynentalne zaprojektowane zostały w taki sposób, aby nie tylko idealnie dopasować ciało do materaca, ale również aby zapewnić optymalną wentylację powietrza. Jedyną wadą są tak naprawdę duże rozmiary, dlatego też nie sprawdzą się w każdej sypialni.

Na co zwrócić uwagę, wybierając łóżko kontynentalne?

Kontynentalne łóżka MK Foam Koło nie należą do najtańszych wydatków, dlatego też warto dokładnie przemyśleć swój zakup. W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę oczywiście na rozmiary łóżka. Osoby, które poszukują łóżka dwuosobowego, powinny rozejrzeć się za modelami o rozmiarach 180×200. Jeżeli chodzi o jednoosobowe łóżka to najlepszym wyborem będą modele o rozmiarze 140×200. Wybór rozmiarówki jest naprawdę bardzo szeroki i różnorodny, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Jaki styl jest obecnie w modzie?

Kontynentalne łóżka zaliczane są do łóżek klasycznych, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby ich olbrzymi potencjał wykorzystać również w nowoczesnych aranżacjach wnętrz. W ostatnim czasie bardzo modne są między innymi nowoczesne łóżka tapicerowane w stylu glamour. Osoby, które w pierwszej kolejności stawiają na minimalizm i prostotę powinny rozejrzeć się za meblami w stylu skandynawskim. Do mniejszych sypialni pasować będzie jaśniejsze drewno. Aby w 100% wykorzystać potencjał łóżek kontynentalnych warto wybrać także solidny materac.

artykuł powstał we współpracy z expertsnu.pl

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o